Importné zásielky na Slovensko

Importné zásielky na Slovensko

Zásielky od Vašich dodávateľov kdekoľvek vo svete Vám doručíme až do Vašich rúk. Balík Vám dovezieme z Aljašky, ostrova Madagaskar alebo z austrálskej buše, a to letecky, loďou alebo vlakom. Služby importnej prepravy ponúkame pre firmy aj súkromne
  1. Proces objednania importnej prepravy je jednoduchý a intuitívny. Do našej kalkulačky zadáte hmotnosť, dĺžku, šírku a výšku tovaru, kam máme po balík prísť a kam ho budeme doručovať. Náš systém automaticky rozozná, že sa jedná o importnú zásielku a ponúkne Vám prepravcu FEDEX, alebo UPS, s ktorými spolupracujeme pri importoch najviac.
  2. Po našom objednaní prepravy u zvoleného prepravcu vystavíme potrebné dokumenty a prepravné štítky, ktoré zasielame e-mailom odosielateľovi do danej krajiny. Ten ich odovzdá kuriérovi spoločne s balíkom nasledujúci pracovný deň a zásielka potom už putuje k príjemcovi. Všetky importné zásielky z celého sveta sa najprv zvážajú do nášho centrálneho skladu CZ-Balik.cz /Sk-balik.sk v Česku, odkiaľ ich potom obratom zasielame k Vám na Slovensko.
  3. V prípade importu z mimoeurópskych krajín počítajte aj s colným konaním v SR. Colné konanie vybavuje za Vás priamo prepravca na základe doložených podkladov a v prípade, že bude potrebovať dalšie informácie o doručovanom tovare, napíše nám, alebo Vám e-mail. V prípade problému Vám s importným clením pomôžeme a komunikáciu medzi Vami, prepravcom a colným orgánom Vám sprostredkujeme.


Máme vlastné sklady v USA v štáte Georgia, v Česku v Koberovoch a na Slovensku v Košiciach a prepraviť Vám môžeme skutočne všetko. Napríklad aj auto, stroj, alebo bager. Neveríte? Pozrite sa do našej fotogalérie.


Ako doručujeme importné zásielky?
  • Každej prepravovanej importnej zásielke sa venujeme individuálne, objednávky prepravy vybavujeme v pracovné dni obratom a v prípade urgentnej, alebo špeciálnej prepravy ju dokážeme vybaviť aj cez sviatky, vo večerných hodinách, alebo cez víkend.
  • Zaistite si lojalitu Vašich partnerov a klientov s kvalitným servisom od nás a vďaka novému, modernému a plne automatizovanému systému objednania zistíte cenu prepravy s predbežnou dobou dodania obratom.
  • A keď dôjde zásielka príjemcovi neskôr, alebo poškodená, berieme to všetko na seba. Ak dokážeme reklamáciu vyriešiť my, urobíme to čo najrýchlejšie, ako je to len možné a väčšinou je ukončená do dvoch dní.
  • V prípade nutnej reklamácie s prepravcom všetko vyriešime za Vás, snažíme sa nájsť to najvhodnejšie riešenie práve pre Vás. V prvom rade sa snažíme o kompenzáciu ceny prepravy a náhrady vzniknutej škody na prepravovanom tovare.

A že to nie sú všetko len slová do vetra?
Skúste to s nami a uvidíte. Váš balík bude u nás v tých najlepších rukách.

Sme Sk-Balik.sk

→ Spočítajte si cenu prepravy

3 kroky k odoslaniu importu

Spočítajte si cenu IMPORTU na Slovensko.
Máte iný dotaz? Kontaktujte nás.
 

Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám veria

Sme česko-slovenská firma a od roku 2006 sme získali dôveru viac ako 82 000 zákazníkov. Nemáme hluchý telefón, alebo neexistujúci email. Sme Sk-Balik.sk

Nevyužívame pochybných a lacných prepravcov, ale prepravujeme len s tými najväčšími a najlepšími dopravcami. Pre nás je najdôležitejšie Vašu zásielku doručiť príjemcovi a urobíme pre to všetko, čo budeme mocť. Máme najlepší zákaznícky servis, ktorý Vám poradí v každej situácii a moderný systém objednávania prepravy. 

Naša práca nás baví, ku každej zásielke pristupujeme individuálne a aj preto máme Google hodnotenie 4.9 z 5 možných. Viac informácií o nás, našich začiatkoch, o spolupráci z americkou pobočkou v Georgii a tiež o hodnotení našich zákazníkov sa dočítate v referenciách.