Nadrozmerné zásielky a palety

Nadrozmerné zásielky a palety

Všade tam, kam lietajú lietadlá, Vám môžeme doručiť tovar veľký, ťažký, paletu, stroj, alebo aj bager. Nevadí nám krajina exotická, alebo vzdialený ostrov. Služby ponúkame pre firmy aj súkromne.
  1. Proces objednania nadrozmernej zásielky je jednoduchý a intuitívny. Do našej kalkulačky zadáte hmotnosť, dĺžku, šírku a výšku tovaru. Náš systém automaticky rozozná, že sa jedná o nadrozmernú zásielku a ponúkne Vám prepravu freight cez našich standartných prepravcov, tiež aj prepravcu Cargo Partner, ktorý je na ťažké a velké zásielky jak stvorený.
  2. No a ak sa Vám zdá cena stále vysoká, môžete zvoliť možnosť "získať lepšiu cenu". Následne kontaktujeme všetkých našich prepravcov a zisťujeme prípadnú zvýhodnenú cenu. V niektoré dni totiž prepravcovia potrebujú doplniť voľné miesta v lietadlách, alebo kamiónoch a ak sa trafíme s dotazom práve v tento čas, môžme Vám ponúknuť ešte lepšiu cenu prepravy.
  3. Pri doručovaní mimo EÚ pre firmy zadarmo vybavíme exportné vyclenie a vystavenie VDD. Všetky prepravované nadrozmerné zásielky cez nás sledujeme od vyzdvihnutia až po doručenie príjemcovi a ak sa niečo cestou pokazí, ihneď situáciu riešime. Niekedy o tom ani neviete, inokedy Vám pošleme email s dotazom z colného oddelenia, prípadne dôležitú informáciu od prepravcu.
  4. POZOR na NESTOHOVATEĽNOSŤ palety. Nestohovateľná paleta je paletový kus, ktorý nemá pravidelný tvar a nemôže na sebe niesť svojou povahou či balením ďalšie zásielky. Kuriérske spoločnosti sa snažia využiť svoje prepravné kapacity na maximum. Palety tvoria spodnú základňu na stohovanie ďalších. Pokiaľ k tomu paleta nie je prispôsobená, bude aplikovaný dodatočný príplatok 200 EUR.


Objednanie zaslania balíka urobíte z domu, alebo z práce a za 5 min. máte hotovo. Vyzdvihnutie Vašej zásielky je nasledujúci pracovný deň. Z veľkých miest a v prípade objednania do 10 hodiny je možné vyzdvihnúť zásielku aj v ten istý deň.

Máme vlastné sklady v USA v štáte Georgia, v Česku v Koberovoch a na Slovensku v Košiciach a prepraviť Vám môžeme skutočne všetko. Napríklad aj auto, stroj, alebo aj bager. Neveríte? Pozrite sa do našej fotogalérie.


Ako prepravujeme nadrozmerné zásielky?
  • Každej nadrozmernej zásielke sa venujeme individuálne a je jedno, či je to paleta alebo vozidlo. Objednávky prepravy vybavujeme v pracovné dni obratom a v prípade urgentnej, alebo špeciálnej preprave ju dokážeme vybaviť aj cez sviatky, vo večerných hodinách, alebo cez víkend.
  • Zaistite si lojalitu Vašich partnerov a klientov s kvalitným servisom od nás a vďaka novému, modernému a plne automatickému systému objednania zistíte cenu prepravy s predbežnou dobou dodania obratom.
  • A keď dôjde zásielka príjemcovi neskôr, alebo poškodená, berieme to všetko na seba. Ak dokážeme reklamáciu vyriešiť my, urobíme to najrýchlejšie, ako je to len možné a väčšinou je ukončená do dvoch dní.
  • V prípade nutnej reklamácie s prepravcom všetko vyriešime za Vás, snažíme sa nájsť to najvhodnejšie riešenie práve pre Vás. V prvom rade sa snažíme o kompenzáciu ceny prepravy a náhrady vzniknutej škody na prepravovanom tovare.

A že to nie sú všetko len slová do vetra?
Skúste to s nami a uvidíte. Váš balík bude u nás v tých najlepších rukách.

Sme Sk-Balik.sk

→ Spočítajte si cenu prepravy

3 kroky na odoslanie ťažkej zásielky

Spočítajte si cenu prepravy ťažkých balíkov  kamkoľvek do sveta.
Máte iný dotaz? Kontaktujte nás.
 

Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám veria

Sme česko-slovenská firma a od roku 2006 sme získali dôveru viac ako 82 000 zákazníkov. Nemáme hluchý telefón, alebo neexistujúci email. Sme Sk-Balik.sk

Nevyužívame pochybných a lacných prepravcov, ale prepravujeme len s tými najväčšími a najlepšími dopravcami. Pre nás je najdôležitejšie Vašu zásielku doručiť príjemcovi a urobíme pre to všetko, čo budeme mocť. Máme najlepší zákaznícky servis, ktorý Vám poradí v každej situácii a moderný systém objednávania prepravy. 

Naša práca nás baví, ku každej zásielke pristupujeme individuálne a aj preto máme Google hodnotenie 4.9 z 5 možných. Viac informácií o nás, našich začiatkoch, o spolupráci z americkou pobočkou v Georgii a tiež o hodnotení našich zákazníkov sa dočítate v referenciách.