Expresná preprava balíkov

Expresná preprava balíkov

Pýtate sa čo robíme?
Posielame balíky do sveta. Malé, veľké, viackusové, stroje alebo ťažké palety.
Vieme poslať čokoľvek a kamkoľvek. A za tu najlepšiu možnú cenu.
  1. Objednanie expresnej prepravy je u nás jednoduché a všetko prebieha on-line. Do našej kalkulačky zadáte hmotnosť, dĺžku, šírku a výšku zásielky, napíšete nám kde ju budeme vyzdvihovať a kam doručovať. Náš systém automaticky rozozná, či sa jedná o balík, dokument, alebo paletu a ponúkne Vám možných prepravcov.
  2. Zásielku Vám môžme poistiť, môžete si k nej pripojiť vlastnú faktúru, prípadne si určiť pre Vás vhodný dátum a miesto vyzdvihnutia. Pohyb zásielky sledujete on-line v reálnom čase cez na naše stránky, a to od vyzdvihnutia až po doručenie príjemcovi a o každej zmene stavu zásielky dostávate od nás notifikačný e-mail.
  3. Do veľkých miest v USA ako je Atlanta, New-York alebo Washington vieme balík doručiť už za 2 dni. Do ktorejkoľvek inej destinácie sveta doručíme expres zásielku do 2 - 5 dní. Nie je pre nás problém objednať prepravu cez víkend, poradiť cez e-mail aj počas sviatkov alebo odpísať na urgentnú otázku aj po pracovnej dobe. Našu prácu máme radi, je súčasťou nášho života a preto ju robíme najlepšie, ako sa len dá.
  4. Pre firmy pri zaslaní zásielky mimo EÚ zadarmo vybavíme exportné vyclenie a vystavenie VDD. Všetky prepravované zásielky cez Sk-balik.sk strážime od vyzdvihnutia až po doručenie príjemcovi a ak sa niečo cestou pokazí, hneď situáciu riešime s prepravcom. Niekedy o tom ani neviete, inokedy Vám pošleme email s dotazom z colného oddelenia, prípadne dôležitú informáciu od prepravcu. Zo všetkým vám môžeme pomôcť a sme tu pre vás.


Objednanie zaslania balíka urobíte z domu, alebo z práce a on-line. Vyzdvihnutie Vašej zásielky je nasledujúci pracovný deň. Z veľkých miest a v prípade objednania do 10 hod. je možné vyzdvihnúť zásielku aj v ten istý deň.

Máme vlastné sklady v USA v štáte Georgia, v Česku v Koberovoch a na Slovensku v Košiciach a prepraviť Vám môžeme skutočne všetko. Napríklad aj auto, stroj, alebo bager. Neveríte? Pozrite sa do našej fotogalérie.


Ako prepravujeme express?
  • Zaistite si lojalitu Vašich partnerov a klientov s kvalitným servisom od nás a vďaka novému, modernému a plne automatizovanému systému objednania zistíte cenu prepravy s predbežnou dobou dodania obratom.
  • A keď dôjde zásielka príjemcovi neskôr, alebo poškodená, berieme to všetko na seba. Ak dokážeme reklamáciu vyriešiť my, urobíme to čo najrýchlejšie, je to len je možné a väčšinou je ukončená do dvoch dní.
  • V prípade nutnej reklamácie s prepravcom všetko vyriešime za Vás, snažíme sa nájsť to najvhodnejšie riešenie práve pre Vás a v prvom rade sa snažíme o kompenzáciu ceny prepravy a náhrady vzniknutej škody na prepravovanom tovare.

A že to nie sú všetko len slová do vetra?
Skúste to s nami a uvidíte. Váš balík bude u nás v tých najlepších rukách.

Sme Sk-Balik.sk

→  Spočítejte si cenu přepravy

3 kroky k odoslaniu express

Spočítajte si cenu expres prepravy.
Máte iný dotaz? Kontaktujte nás.
 

Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám veria

Sme česko-slovenská spoločnosť a od roku 2006 sme získali dôveru viac ako 82 000 zákazníkov. Nemáme hluchý telefón, alebo neexistujúci email.
Sme Sk-Balik.sk

Nevyužívame pochybných a lacných prepravcov, ale prepravujeme len s tými najväčšími a najlepšími dopravcami. Pre nás je najdôležitejšie Vašu zásielku doručiť príjemcovi a urobíme pre to všetko, čo budeme mocť. Máme najlepší zákaznícky servis, ktorý Vám poradí v každej situácii a moderný systém objednávania prepravy. 

Naša práca nás baví, ku každej zásielke pristupujeme individuálne a aj preto máme Google hodnotenie 4.9 z 5 možných. Viac informácií o nás, našich začiatkoch, o spolupráci z americkou pobočkou v Georgii a tiež o hodnotení našich zákazníkov sa dočítate v referenciách.