Ekonomická preprava balíkov

Ekonomická preprava balíkov

Chcete poslať Vašu zásielku do sveta jednoducho a lacno? Skúste to s nami.
Ukážeme Vám, že balík je možné poslať aj inak, než len poštou, v strese a draho. A hlavne, nikam nemusíte chodiť.
  1. Ekonomická preprava je pre tých z Vás, ktorí nepotrebujú rýchle dodanie a preferujú čo možno najnižšiu cenu poštovného. Ekonomické zásielky sa po EU prepravujú kamionmy, alebo vlakom. Mimo EÚ tiež lietadlami, kde ich dopĺňajú do voľného miesta k expresným balíkom, ktoré sú uprednostňované.
  2. Proces objednania economy zásielky je jednoduchý a intuitívny. Do našej kalkulačky zadáte hmotnosť, dĺžku, šírku a výšku tovaru, napíšete nám kde budeme zásielku vyzdvihovať a kam doručovať. Náš systém automaticky rozpozná, o akú zásielku sa jedná a ponúkne Vám tých správnych prepravcov podľa zadaných informácií.
  3. Pre firmy pri zaslaní zásielky mimo EÚ zadarmo vybavíme exportné vyclenie a vystavenie VDD. Všetky prepravované zásielky cez Sk-Balik.sk strážime od vyzdvihnutia až po doručenie príjemcovi a ak sa niečo cestou pokazí, ihneď situáciu riešime s prepravcom. Niekedy o tom ani neviete, inokedy Vám pošleme email s dotazom z colného oddelenia, prípadne dôležitú informáciu od prepravcu.
  4. Nepoznáme hranice ani limity a sme on-line denne. Nie je pre nás problém objednať prepravu cez víkend, poradiť cez e-mail aj počas sviatkov alebo odpísať na urgentnú otázku aj po pracovnej dobe. Našu prácu máme radi, je súčasťou nášho života, a preto ju robíme najlepšie, ako sa len robiť dá.


Objednanie zaslania balíka urobíte z domu, alebo z práce a za 5 min. máte hotovo. Vyzdvihnutie Vašej zásielky je nasledujúci pracovný deň. Z veľkých miest a  v prípade objednania do 10 hodiny je možné vyzdvihnúť Vašu zásielku aj v ten istý deň.

Máme vlastné sklady v USA v štáte Georgia, v Česku v Koberovoch a na Slovensku v Košiciach a prepraviť Vám môžeme skutočne všetko. Napríklad aj auto, stroj, alebo bager. Neveríte? Pozrite sa do našej  fotogalérie.


Ako prepravujeme balíky economy?
  • Každej prepravovanej zásielke sa venujeme individuálne, objednávky prepravy vybavujeme v pracovné dni obratom a v prípade urgentnej, alebo špeciálnej prepravy ju dokážeme vybaviť aj cez sviatky, vo večerných hodinách, alebo cez víkend.
  • Zaistite si lojalitu Vašich partnerov a klientov s kvalitným servisom od nás a vďaka novému, modernému a plne automatizovanému systému objednania zistíte cenu prepravy s predbežnou dobou dodania obratom.
  • A keď dôjde zásielka príjemcovi neskôr, alebo poškodená, berieme to všetko na seba. Ak dokážeme reklamáciu vyriešiť my, urobíme to čo najrýchlejšie, je to len je možné a väčšinou je ukončená do dvoch dní.
  • V prípade nutnej reklamácie s prepravcom všetko vyriešime za Vás, snažíme sa nájsť to najvhodnejšie riešenie práve pre Vás a v prvom rade sa snažíme o kompenzáciu ceny prepravy a náhrady vzniknutej škody na prepravovanom tovare.

A že to nie sú všetko len slová do vetra?
Skúste to s nami a uvidíte. Váš balík bude u nás v tých najlepších rukách.

Sme Sk-Balik.sk

→ Spočítajte si cenu prepravy

3 kroky k odoslaniu Ekonomy

Spočítajte si cenu economy.
Máte iný dotaz? Kontaktujte nás.
 

Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám veria

Sme česko-slovenská firma a od roku 2006 sme získali dôveru viac ako 82 000 zákazníkov. Nemáme hluchý telefón, alebo neexistujúci email. Sme Sk-Balik.sk

Nevyužívame pochybných a lacných prepravcov, ale prepravujeme len s tými najväčšími a najlepšími dopravcami. Pre nás je najdôležitejšie Vašu zásielku doručiť príjemcovi a urobíme pre to všetko, čo budeme mocť. Máme najlepší zákaznícky servis, ktorý Vám poradí v každej situácii a moderný systém objednávania prepravy. 

Naša práca nás baví, ku každej zásielke pristupujeme individuálne a aj preto máme Google hodnotenie 4.9 z 5 možných. Viac informácií o nás, našich začiatkoch, o spolupráci z americkou pobočkou v Georgii a tiež o hodnotení našich zákazníkov sa dočítate v referenciách.