Balík do Kanady

Balík do Kanady

Posielate balík do Kanady do Yukonského zrubu alebo do domčeku v Ivvaviku na severe? Pre nás to nie je žiadny problém, doručíme ho tam rovnako rýchlo, ako po Európe. Alebo Vám balík z Kanady dovezieme až do Vašich rúk na Slovensku
 1. Preprava zásielok do Kanady je častá a doručenie býva rýchle a bezproblémové.
 2. Po vytvorení objednávky na našom webe Sk-Balik.sk pošleme kuriéra zvoleného prepravcu na Vami zadanú adresu kdekoľvek na Slovensku. Balík mu predáte Vy, sekretárka alebo Váš sused a Vám už zostane len on-line sledovať, kde sa práve zásielka po ceste k adresátovi nachádza a kedy bude doručená.
 3. Do Kanady vieme poslať štandardný balík do váhy 68 kg, paletu do hmotnosti 2 ton, ale aj 10 g urgentný dokument. Aktuálnu cenu zásielky do Kanady zistíte z našej kalkulačky na konci stránky.
 4. Doba předpokládaného dodania do Kanady cez express je 2 - 4 dni, lacnejšia možnosť cez economy 4 - 6 dní. Pri odosielaní balíka do Kanady je dôležité, aby bolo na prepravných dokumentoch uvedené telefónne číslo z Kanady, tzn. s miestnou predvoľbou +001 (rovnako ako pre USA).

Ceny prepravy do Kanady
 • V Kanade niekedy colníci robia problémy s prepravou osobných vecí (ako nohavice, tričká, topánky a pod.) na súkromné adresy. Dá sa to v niektorých prípadoch obísť zaslaním balíka na "firemnú adresu", ale pri odosielaní balíka z osobnými vecami nás radšej kontaktujte
 • Oslobodenie od ciel pri dovoze tovaru sa vzťahuje na veci osobnej spotreby potrebnej pre dĺžku pobytu a sumy do hodnoty 750,-CAD. Je potrebné upozorniť na prísne obmedzenie dovozu potravín, najmä ovocia a zeleniny okrem všeobecně zakázaného tovaru.
 • A viete, na čom zakladáme náš business už od roku 2006? Na tom, že nemusíme byť vždy prví, a nie všetko je len o cene. Nevyužívame pochybných a lacných prepravcov, ale radšej spolupracujeme s tými najlepšími za konkurenčnú cenu prepravy a z najlepším zákazníckym servisom. Svoju prácu robíme kvalitne, moderne a ku každej zásielke pristupujeme individuálne. A aj o tom sa dočítate v našich referenciách.

Ako putuje balík zo Slovenska do Kanady?

Vaša zásielka vyzdvyhnutá u Vás na Slovensku a je najskôr doručená do našeho centrálneho skladu CZ-Balik.cz /SK-Balik.sk v Koberovech v Českej republike. Preprava balíka do Kanady je realizovaná vždy letecky. Zásielka odosielaná cez FEDEX letí každý večer z Prahy najskôr do európskeho prekladiska na letisku v Paríži, cez UPS letí najskôr do leteckého hubu na letisku pri Kolíne nad Rýnom. Následne sú zásielky prepravení lietadlami A380-800F najskôr do USA centrálneho amerického prekladiska v Memphis, odtiaľ potom letí zásielka do Vancouver International Airport v Kanade. Na cieľové depo je potom prepravované kamiónom a po vytriedení zásielok ich kuriér doručuje autom príjemcovi.

Letecká přeprava zásielok zo Slovenska do Kanady

 1. Balík môže mať max. váhu 68 kg, max. dĺžku jednej strany 310 cm.
  Obvod balíka (dĺžka + 2x výška + 2x šírka) môže mať max. 330 cm.
 2. Pri váhe nad 68 kg musí byť už na palete, max. váha tovaru na palete je 1.5 t.
  Pre vyššie váhy, ale prepravu špeciálneho tovaru nás prosím kontaktuje.
 3. Zásielku si vyzdvihneme na Vami zadanej adrese, doma alebo v práci.
  Vo veľkých mestách je možné vyzdvihnutie v ten istý deň pri objednaní prepravy do 10 hod.
 4. Pohyb zásielky od vyzdvihnutia až po doručenie sledujete on-line z nášho webu.
Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám veria

Sme česko-slovenská firma a od roku 2006 sme získali dôveru viac ako 82 000 zákazníkov. Nemáme hluchý telefón, alebo neexistujúci email. Sme Sk-Balik.sk

Nevyužívame pochybných a lacných prepravcov, ale prepravujeme len s tými najväčšími a najlepšími. Pre nás je najdôležitejšie Vašu zásielku doručiť príjemcovi a urobíme pre to všetko, čo budeme mocť. Máme najlepší zákaznícky servis, ktorý Vám poradí v každej situácii a moderný systém objednávania prepravy. Naša práca nás baví, ku každej zásielke pristupujeme individuálne a aj preto máme Google hodnotenie 4.9 z 5 možných. Viac informácií o našich začiatkoch, spolupráci z americkou pobočkou v Georgii a tiež o hodnotení našich zákazníkov sa dočítate v našich referenciách.