Balík do USA

Balík do USA

Zasielame do celého sveta, do USA a z USA ale najčastejšie. A viete prečo?
 1. Pretože v USA, v štáte Georgia ZIP 30071, máme od roku 2006 vlastný warehouse (skladovacie priestory a kancelárie), našim klientom môžeme ponúknuť viac, ako len samotnú prepravu balíkov do USA, alebo späť z USA do Česka. Nie je pre nás problém prepraviť do USA a z USA polkilový balík, ale aj niekoľkotonovú zásilku, auto, motorku, stroj, loď, alebo zariadime kompletné sťahovanie z USA vrátane vybavenia colného konania v EÚ. Pozrite sa na našu fotogalériu.
 2. Podľa dohovoru môžeme Vaše balíky v našom americkom sklade uskladniť, triediť, kumulovať, môžeme skontrolovať obsah, zaslať fotografiu prípadne rozoslať zásielky Vašim partnerom v USA. Potrebujete vlastnú americkú adresu? Žiadny problém. Ponúkame vám ju ZADARMO. Alebo máte inú otázku? Stačí sa len opýtať, u nás slovo nemožné nepoznáme.
 3. A viete, na čom zakladáme náš business už od roku 2006? Na tom, že nemusíme byť vždy prví, a nie všetko je len o cene. Nevyužívame pochybných a lacných prepravcov, ale radšej spolupracujeme s tými najlepšími za konkurenčnú cenu prepravy a z najlepším zákazníckym servisom. Svoju prácu robíme kvalitne, moderne a ku každej zásielke pristupujeme individuálne. A aj o tom sa dočítate v našich referenciách

Adresa skladu v USA
Sk-Balik.sk / Cz-Balik.cz / USA-Balik.cz
450 S Cemetery St, Unit 104,
Norcross, 300 71, Georgia, USA
USA telefon: +001 678 386 3159
Email: zakaznik@USA-balik.cz

Certificate at business 2008021686
Sklad je otvorený PO - PAT, 09 - 15 hod. a pracujú tam český a slovenský zamestnanci

Ceny prepravy do USA
 • Doba predpokladaného dodania do USA cez express je 2-4 dni, lacnejšia možnosť cez economy 4-6 dní.
 • Bezcolný limit je v USA 800 USD, príjemca do tejto sumy neplatí clo, ani DPH.
 • K zasielanému balíku do USA musí byť priložená proforma faktúra, alebo invoice s informáciou, čo posielate a akú to má hodnotu. Ak ju nemáte, vytvoríme Vám ju zadarmo z Vašich informácií pri objednaní prepravy u nás.
 • Do USA sa nesmie posielať okrem zakázaného tovaru aj alkohol, parfémy, cigarety, lieky, potraviny podliehajúce skaze a u trvanlivých potravín môže byť v niektorých prípadoch vyžadovaná registrácia u tamojšieho potravinárskeho úradu FDA.
 • Nie je problém so zaslaním vzorkov, hodnota by mala byť minimálna, tovar nesmie byť v predajnom balení a od výrobku by sa mal posielať iba jeden kus.
 • Do USA môžete bez problémov poslať aj osobné veci.
 • Máte problém v USA s colným úradom, Vaším dodávateľom, alebo uhradením platby? Napíšte nám.
 • Vieme, aké je dôležité, aby sa Vaša zásielka dostala na miesto určenia v neporušenom stave av dohodnutom predpokladanom termíne. Preto nevyužívame neznámych prepravcov, ale rokmi preverené nadnárodné prepravné firmy ako FedexTntUpsGls a Cargo Partners. Tý sú našou garanciou, že zásielka bude doručená príjemcovi v poriadku.

Ako prebieha preprava balíka zo Slovenska do USA?

Všetky zásielky sa najprv zvážajú cez FEDEX do našeho centrálneho skladu CZ-Balik.cz v Česku Koberovy 468 22, odkiaľ ich potom obratom posielame príjemcovi do sveta. Preprava balíka do USA je realizovaná letecky. Zásielka odosielaná cez FEDEX letí každý večer z Prahy najskôr do európskeho prekladiska na letisku v Paríži, cez UPS letí najskôr do leteckého hubu na letisku pri Kolíne nad Rýnom. Následne sú zásielky prepravené lietadlami A380-800F do USA centrálneho amerického prekladiska v Memphis, potom na konkrétne cieľové depo v štáte príjemcu, z ktorého ich nakoniec kuriér doručuje priamo adresátovi.

Letecká preprava zásielok zo Slovenska do USA

 1. Balík môže mať max. váhu 68 kg, max. dĺžku jednej strany 310 cm.
  Obvod balíka (dĺžka + 2x výška + 2x šírka) môže mať max. 330 cm.
 2. Pri váhe nad 68 kg musí byť už na palete, max. váha tovaru na palete je 1.5 t.
  Pre vyššie váhy, ale prepravu špeciálneho tovaru nás prosím kontaktuje.
 3. Zásielku si vyzdvihneme na Vami zadanej adrese, doma alebo v práci.
  Vo veľkých mestách je možné vyzdvihnutie v ten istý deň pri objednaní prepravy do 10 hod.
 4. Pohyb zásielky od vyzdvihnutia až po doručenie sledujete on-line z nášho webu.
Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám veria

Sme česko-slovenská firma a od roku 2006 sme získali dôveru viac ako 82 000 zákazníkov. Nemáme hluchý telefón, alebo neexistujúci email. Sme Sk-Balik.sk

Nevyužívame pochybných a lacných prepravcov, ale prepravujeme len s tými najväčšími a najlepšími. Pre nás je najdôležitejšie Vašu zásielku doručiť príjemcovi a urobíme pre to všetko, čo budeme mocť. Máme najlepší zákaznícky servis, ktorý Vám poradí v každej situácii a moderný systém objednávania prepravy. Naša práca nás baví, ku každej zásielke pristupujeme individuálne a aj preto máme Google hodnotenie 4.9 z 5 možných. Viac informácií o našich začiatkoch, spolupráci z americkou pobočkou v Georgii a tiež o hodnotení našich zákazníkov sa dočítate v našich referenciách.