Balík do Španielska

Balík do Španielska

Ak plánujete navštíviť v Španielsku kráľovský palác v Madride, alebo námestie Andalúzie v Seville poradíme Vám. Neťahajte sa cestou s batožinou a nechajte ju doma. A my Vám ju pošleme za vami.
Rýchlo, lacno a ak budete chcieť, tak Vám ju tiež dovezieme späť na Slovensko.
 1. Španielsko je súčasťou EÚ, zásielky sa nezdržujú colným konaním a predpokladané doručenie balíka cez express je 2 - 3 dni a cez službu economy 4 - 6 dní. Objednanie zaslania balíka do Španielska urobíte z domu, z práce, alebo aj zo svojej záhradky. Vyzdvihnutie zásielky je možné aj v ten istý deň, balík odovzdáte kuriéru Vy, alebo sused a Vám už zostane len on-line sledovať, kde sa práve nachádza.
 2. Vieme, aké je dôležité, aby sa Vaša zásielka dostala na miesto určenia v neporušenom stave a v dohodnutom predpokládanom termíne. Preto nevyužívame neznámych prepravcov, ale rokmi preverené nadnárodné prepravné firmy ako Fedex, Tnt, Ups, Gls a Cargo Partners. Tie sú našou garanciou, že zásielka bude doručená príjemcovi v poriadku.
 3. A viete, na čom zakladáme náš business už od roku 2006? Na tom, že nemusíme byť vždy prví, a nie všetko je len o cene. Nevyužívame pochybných a lacných prepravcov, ale radšej spolupracujeme s tými najlepšími za konkurenčnú cenu prepravy a z najlepším zákazníckym servisom. Robíme svoju prácu kvalitne, moderne a ku každej zásielke pristupujeme individuálne. Aj o tom sa dočítate v našich referenciách.

Ceny prepravy do Španielska
 • Pri váhe nad 68 kg musí byť už na palete, max. váha tovaru na palete je 1.5 t.
 • Pre vyššie váhy, alebo ak máte špeciálny prepravu nás prosím kontaktujte dopredu
 • Zásielku si vyzdvihneme na Vami zadanej adrese, doma alebo v práci.
 • Vo veľkých mestách je možné vyzdvihnutie v ten istý deň pri objednaní prepravy do 10 hod.
 • Predpokladané dodanie do Veľkej Británie cez Express je 2 - 3 dni, cez Economy 3 - 5 dní.
 • Pohyb zásielky od vyzdvihnutia až po doručenie sledujete on-line z nášho webu.
 • Pre úspešné dodanie zásielky je dôležité, aby bolo telefónne číslo zo Španielska, tzn. s miestnou predvoľbou (+34))
 1. Každej prepravovanej zásielke sa venujeme individuálne, objednávky prepravy vybavujeme v pracovné dni obratom a v prípade urgentnej, alebo špeciálnej preprave ju dokážeme vybaviť aj cez sviatky, vo večerných hodinách, alebo cez víkend.
 2. Zaistite si lojalitu Vašich partnerov a klientov s kvalitným servisom od nás a vďaka novému, modernému a plne automatickému systému objednania zistíte cenu prepravy s predbežnou dobou dodania obratom.
 3. A keď dôjde zásielka príjemcovi neskôr, alebo poškodená, berieme to všetko na seba. Ak dokážeme reklamáciu vyriešiť my, urobíme to najrýchlejšie, ako je to len možné a väčšinou je ukončená do dvoch dní.
 4. V prípade nutnej reklamácie s prepravcom všetko vyriešime za Vás, snažíme sa nájsť to najvhodnejšie riešenie práve pre Vás av prvom rade sa snažíme o kompenzáciu ceny prepravy a náhrady vzniknutej škody na prepravovanom tovare.

A že to nie sú všetko len slová do vetra?
Skúste to s nami a uvidíte. Váš balík bude u nás v tých najlepších rukách.

Sme Sk-Balik.sk

Ikona balik Balík
Ikona balik Balík 1
Kg
cm
cm
cm

Naši zákazníci nám veria

Sme česko-slovenská firma a od roku 2006 sme získali dôveru viac ako 82 000 zákazníkov. Nemáme hluchý telefón, alebo neexistujúci email. Sme Sk-Balik.sk

Nevyužívame pochybných a lacných prepravcov, ale prepravujeme len s tými najväčšími a najlepšími. Pre nás je najdôležitejšie Vašu zásielku doručiť príjemcovi a urobíme pre to všetko, čo budeme mocť. Máme najlepší zákaznícky servis, ktorý Vám poradí v každej situácii a moderný systém objednávania prepravy. Naša práca nás baví, ku každej zásielke pristupujeme individuálne a aj preto máme Google hodnotenie 4.9 z 5 možných. Viac informácií o našich začiatkoch, spolupráci z americkou pobočkou v Georgii a tiež o hodnotení našich zákazníkov sa dočítate v našich referenciách.