O nás

Sme zohraný tím a od roku 2006 sme získali dôveru viac ako 80 000 zákazníkov po celom svete.
Vieme, že dôvera je základ vzťahu, preto našu službu staviame na týchto zásadách:
 1. Ste pre nás na prvom mieste
  Dbáme na zákaznícky servis. Naše milé operátorky Vám pomôžu so všetkým, čo budete potrebovať
 2. Máme skvelé ceny
  Pretože máme skvelé vzťahy s našimi prepravcami a po rokoch spolupráce aj perfektne nastavené procesy
 3. Zásielku doručíme rýchlo a bez problémov
  Vaše zásielky sa u nás neváľajú niekde v sklade a o každom kroku viete cez sledovanie balíku
 4. Cenu prepravy vieme aj znížiť.
  Zdá sa vám cena stále vysoká? Napíšte nám. Veríme, že budete milo prekvapený.

Kto sme?

Jsme česká firma a od roku 2024 rozšiřujeme naši působnosť aj na Slovensko.

Sk-Balik.sk patrí pod krídla našej spoločnosti STAJA s.r.o., ktorá sa špecializuje na medzinárodnú logistiku a prepravu balíkov už od roku 2006. V tomto roku sme začali s prepravou balíkov z nášho skladu v Norcross, v štáte Georgia v USA na adresy príjemcov v ČR a SR. Náš prvý web sme pomenovali CZ-Ebay.cz (dnes USA-Balik.cz). Ten do dnešného dňa zabezpečuje okrem prepravy balíkov aj sprostredkovanie nákupov z amerických obchodov ako je napr. AMAZON, KOHLS, WALMART, APPLE, OLD NAVY alebo GAP, dražíme na aukciách EBAY a ponúkame aj vlastnú americkú adresu v našom sklade, potrebnú pri nákupoch v USA.

Vďaka dlhoročnej praxi a objemu prepravovaných zásielok Vám môžeme ponúknuť sprostredkovanie prepravy takmer čohokoľvek a hlavne veľmi lacné ceny prepravy. Či už potrebujete prepraviť sklo, elektroniku, tovar náchylný na rozbitie, motorku, traktor, auto alebo motor s prevodovkou, ničoho sa nebojíme a vždy nájdeme vhodné riešenie práve pre danú prepravu.

Naše prepravné služby, asistované nákupy v USA a dovoz áut z USA Vám ponúkame na našich weboch USA-balik.czUSA-auto.cz a CZ-Balik.cz a teraz aj SK-balik.sk.

A tak začal Sk-balik.sk

Pretože sme začali využívať pri preprave z USA viacerých prepravcov a časom získali aj veľmi dobré zľavy z cien prepravy, začali sme využívať služby prepravy aj zo Slovenska. Preto sme zprovoznili náš nový web SK-Balik.sk, ktorý sprostredkováva práve tieto prepravy do sveta pre zákazníkov zo Slovenska. Objednaním u nás získate servis, počnúc vyzdvihnutím zásielky na Vami zadanej adrese hocikde na Slovensku, vlastným výberom prepravcu podľa Vašich preferencií, voľbu zvýšenej zodpovednosti, možnosti odoslať zásielku až v konkrétny deň a samozrejme on-line sledovanie pohybu zásielky. A práve vďaka veľkému množstvu odoslaných zásielok vieme, ako môžete na preprave ušetriť.

Všetky tri naše prepravné spoločnosti Cz-balik.cz, Sk-balik.sk a USA-Balik.cz majú viac ako 80.000 užívateľov a viac ako 8.000 referencií na naše služby. Balíky zasielame do celého sveta, do USA, Kanady, Číny a Austrálie ale najčastejšie. Preto máme do týchto destinácií aj najlepšie ceny prepravy.

V USA v Norcross 30071 v štáte Georgia máme vlastný sklad už od roku 2006, kde v prípade potreby môžeme uskladniť Váš balík, prípadne ho distribuovať koncovým zákazníkom v USA neskor. U nás nie je nič nemožné a na všetkom sa dá s nami určite dohovoriť. Neveríte? Poďte sa presvedčiť a my Vám ukážeme, aké ľahké to je.