Ako môžete poslať balík?

Objednanie nebolo nikdy jednoduchšie a urobíte ho za pár minút. On-line z domu alebo z práce.
Služby ponúkame jak pre firmy, tak aj súkromne a nerobíme rozdiely medzi malým a veľkým zákazníkom. Kuriér si Váš balík vyzdvihne nasledujúci pracovný deň a od tejto doby môžete pohyb zásielky sledovať až do jej doručenia príjemcovi. Zásielky po Európe posielané cez GLS a DPD doručuje kurýr priamo od Vás k príjemcovi. Balíky mimo Európu sa prepravujú prepravcom Fedex najprv do nášho centrálneho skladu v Česku, odkiaľ ich obratom posielame do cieľovej destinácie kdekoľvek vo svete.

Balík zabaľte

Balík zabaľte

Váš balík kvalitne zabaľte, zmerajte jeho výšku, šírku a dĺžku a zvážte (pozor na povolené rozmery a váhu). Namerané hodnoty zadáte do našej kalkulačky, ktorá Vám ponúkne vhodných prepravcov, predpokladanú dobu dodania a celkovú cenu prepravy. Systém tiež automaticky vyhodnotí, či musí byť tovar podľa zadaných informácií na palete, prípadne či do danej destinácie nie je príplatok za vzdialenú oblasť.

Vyberte si prepravcu

Zvoľte si prepravcu z našej ponuky, ktorý Vám najviac vyhovuje. V ďalšom kroku doplníte informácie, kde máme  zásielku vyzdvihnúť a kam doručovať. Tiež je v tomto kroku možnosť zvýšiť zodpovednosť prepravcu za zásielku, prípadne nahrať svoju faktúru potrebnú na colné konanie v krajine príjemcu. Pokiaľ žiadnu nemáte, vytvoríme Vám ju zadarmo.
Vyberte si prepravcu
Uhraďte objednávku

Uhraďte objednávku

V poslednom kroku si zvolíte môžete možnosť platby za prepravu. OBJ môžete uhradiť on-line platobnou kartou, platbou G-Pay, neskoršou platbou z Vašej banky (informácie Vám pošleme na email), alebo u firiem aj platbou na faktúru. Objednanie prepravy urobíme obratom po prijatí vašej platby na náš účet.

Odovzdajte balík kuriérovi

Pri zvolení prepravcu FEDEX, TNT a UPS sa zásielky najprv prepravujú do nášho centrálneho skladu v Česku, odkiaľ ich obratom posielame do cieľovej destinácie. Emailom Vám pošleme prepravné štítky, ktoré si vytlačíte na obyčajný papier A4 a priložíte k balíku. Zásielky po Európe posielané cez GLS a DPD doručuje kurýr priamo od Vás k príjemcovi a nepotrebujete tlačiť žiadne štítky, dovezie si ich kuriér.
Odovzdajte balík kuriérovi
Neviete si rady, volajte

Neviete si rady, volajte

Ak si s niečím neviete rady volajte alebo píšte. Môžete sa s nami spojiť telefonicky každý pracovný deň od 8 - 16 hod alebo 8 - 18 hod na e-maile. Ak práve nie sme s rodinami na výlete, odpisujeme aj cez víkendy a sviatky.

Email: info@sk-balik.cz
Telefón: + 420 739 032 224, +420 605 586 451