Hodnotenia a recenzie

Spätná väzba a hodnotenie našich zákazníkov je pre nás veľmi dôležité, pretože nám ukazuje, ako robíme našu prácu, čo je nastavené správne a čo by bolo potrebné prípadne urobiť inak.

Recenzie cez Google sa nedajú „kupovať“, nedajú sa skryť, ani meniť, a to je na tom správne. Aktívne sme ich začali zbierať až v roku 2021, kedy sme sprevádzkovali náš biznis Google účet. Zákazníkom po ukončení prepravy u nás príde email s možnosťou zanechania hodnotenia, kde potom môžu napísať svoj názor na naše služby.

Vieme ale, že nie všetci majú na ohodnotenie v tejto rýchlej dobe čas a tiež, že nie každý má Google účet, ktorý je nutný na zanechanie recenzie cez Google. Všetkým, ktorí to už urobili a aj tým, ktorí si tú chvíľku nájdu po ukončení objednávky, vopred ďakujeme. Je dôležité ako pre nás, tak pre prípadných ďalších záujemcov o prepravu, nech už je akékoľvek.

A čo o nás píšete?
 

  1. Hodnotenia a recenzie na Google pre Sk-Balik.sk a Cz-balik.cz.
  2. Staršie hodnotenia a recenzie Sk-balik.sk, Cz-balik.cz a USA-balik.cz od roku 2006, kedy sme ešte nevyužívali Google

Kdo jsme?

V USA v štáte Georgia 300 71 máme vlastný sklad a kancelárie, odkiaľ posielame už od roku 2006 zásielky, balíky, palety a vozidlá jak na Slovensko, tak do Česka. A ako to vyzerá pri nakládke v USA, samotnej preprave naším kontejnerom a vykládke v Česku a Slovensku môžete vidieť v našej fotogalérii.